Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Üyeleri ve Biyografileri

OSMAN GÜLTEKİN

Yönetim Kurulu Başkanı

Pertevniyal Lisesinden 1999 yılında 3 Fen D sınıfından mezun olan Osman Gültekin, Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümünde Lisans derecesini, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümünde Yüksek Lisans derecesini tamamlamıştır. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde doktora tezi yazma aşamasında olan Osman Gültekin, Bahçeşehir Üniversitesi Güvenlik Araştırmaları Merkezi’nde (BAUCESS) idari kadroda görev almaktadır. Akademik ilgi alanı olarak Uluslararası İlişkiler Teorileri, Güvenlik ve Göç, Kamu Diplomasisi, Dış Siyaset, Uluslararası Eğitim ve Eğitimin Uluslararasılaştırılması gibi konular yer almaktadır.

2002 yılından itibaren yurtdışı eğitim danışmanlık sektöründe faaliyet Osman Gültekin, EduYork Eğitim ve Danışmanlık’ın sahibi ve Toronto, Kanada’da bulunan Royal Canadian Institute of International Studies okulunun Türkiye temsilcisidir. 2015-2017 yılları arasında kurucu üyesi olduğu Yurtdışı Eğitim Danışmanları ve Acenteleri Derneği’nin (YEDAD) başkanlığını yapmıştır.

Pertevniyal Lisesi yıllarında okul voleybol takımında ve üniversite yıllarında profesyonel olarak voleybol oynayan Osman Gültekin, 2011-2017 yılları arasında Pertevniyal Lisesi Yetişenler Derneği (PLYD) Yönetim Kurullarında değişik görevlerde bulunmuştur. 2017 Mayıs ayından itibaren PLYD başkanı olarak görev almaktadır. İleri düzeyde İngilizce, orta seviyede Fransızca ve İspanyolca bilmektedir. Evlidir.


AYŞENUR ASUMAN UĞUR

Başkan Yardımcısı

Hospital Manager Dergisi/Genel Yayın Yönetmeni
TVnet/Sağlık Programcısı/Sağlık Raporu Programı
www.saglikturk.net/Genel Yayın Yönetmeni
Neyzen
www.asumanugur.com

Çapa Ortaokulu ve Pertevniyal Lisesi’nde okudum. Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’ni bitirdim. Sağlık yönetimi ve sağlık eğitimi okuduğum bu fakültede lisans eğitimimi tamamladım.

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hastane İşletmeciliği Bölümü’nde yüksek lisansımı yaptım. Marmara Üniversitesi “Sağlık Yönetimi ” bölümünde “özel öğrenci” olarak doktora dersleri aldım.

İş hayatı, akademik hayat ve diğer çalışmalar

İş hayatıma Hastane Dergisi ve Doktor Dergisi’nde yazı işleri bölümünde başladım. Dergilerde yarı zamanlı çalışırken, İstanbul genelinde ilkokul öğrencilerine hijyen eğitimi verilen bir projede eğitmen olarak çalıştım. Bu çalışmada İstanbul’da bulunan yaklaşık 100 ilkokulu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ziyaret ederek eğitimler verdim.

İlerleyen yıllarda, Özel Erdem Sağlık Grubu’nda iş yaşantıma devam ettim.

Sağlık sektöründeki çeşitli iş tecrübelerimden sonra Koç Grubu’na girdim. Allianz Sigorta Şirketi’nde A’dan Z’ye sağlık sigortası, başvuru ve yenileme alanlarında 2,5 yıl süreyle çalıştım.

Koç Grubu’ndaki iş hayatıma yurt dışında dil eğitimi almak için son verdim. Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Sağlığı Merkez’lerinde kanser, kemik erimesi, beslenme vb. alanlarında eğitimler verdim.

İlk iş yerim Hastane Dergisi ve Doktor Dergisi’nden aldığım teklif ile basın hayatına geri döndüm. 3 yıl süreyle Sorumlu Yazı İşleri Müdürü olarak çalıştığım bu dergilerin ardından ulusal medyaya geçiş yaptım.

2013 Eylül ayında Albayrak Medya Grubu’na ait TVNet haber kanalına programcı olarak başladım. Hazırlayıp sunduğum “Sağlık Raporu” isimli program 4. yılını tamamladı ve 1000 canlı yayını geride bırakarak markalaştı.

Ayrıca TVnet’in üniversite tercih dönemlerinde yayınlanan “Tercih Rehberi” programlarını hazırlayıp sundum.

Yeni Şafak Gazetesi’nin sağlık sayfalarını hazırladım.

www.superhaber.com, MedicalNews, Derin Ekonomi, SkyRoad gibi dergilere yazılar yazdım.

Akademik hayatıma medya ile eş zamanlı olarak, Bilgi Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi ve Bezmialem Vakıf Üniversiteleri’nde öğretim görevlisi olarak, sağlık iletişimi, medya, sağlık yönetimi alanlarında dersler vererek devam ettim. Halen Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi “Sağlık Yönetimi” bölümünde “Sağlık İletişimi” “Medya ve İletişim” dersleri veriyorum.


NEZİH NOYAN

Başkan Yardımcısı

1956 yılı Keskin, Kırıkkale doğumludur. Cibali İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulundan sonra 1975 yılında Pertevniyal Lisesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinden orman mühendisi olarak mezun olmuştur. Pertevniyal Lisesi boks takımında İstanbul ve Marmara şampiyonu, Türkiye 3.’sü olmuştur. Daha sonra da Fenerbahçe, Tekel ve milli takımda oynamıştır. 4 yıl Tekel boks takımı idareciliği, 17 yıl İstanbul Boks ve Kick Box il temsilciliği, 4 yıl Boks Federasyonu yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Dünya Kick Box Federasyonu (WAKO) ilk resmi Türkiye Başkanlığını yapmıştır. 1997 yılından itibaren de Noyan Askıcılık’ın sahibi olarak iş hayatına devam etmektedir.


TALHA ARABOĞLU

Genel Sekreter


HANDAN UĞURLU

Sayman

1968 Eskişehir doğumlu ve 1986 Pertevniyal Lisesi mezunudur. Halen Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat 3. Sınıfına devam etmektedir. 1987-2013 yılları arasında Türk Hava Yollarında Kabin memuru, Kabin amiri ve Sorumlu Kabin Amiri olarak 26 sene uçuş yapmıştır. 2009 ve 2013 yıllarında ek görevli olarak eğitmenlik yapmıştır. Halen THY Uçuş Eğitim Merkezinde eğitmenlik görevine devam etmektedir.


EROL DEMİRCİ

Yönetim Kurulu Üyesi

1948 yılı Malatya doğumlu ve 1965 yılı Pertevniyal Lisesi mezunudur. Çapa Tıp Fakültesinde eğitime başlayıp uzmanlık eğitimini Cerrahpaşa tıp fakültesinde tamamlamıştır. Bir süre Amerika ve Almanya’da mesleki eğitim aldıktan sonra 1983 yılından itibaren İstanbul’da serbest muayenehanesinde çalışmaktadır.


DİLEK KOCA

Yönetim Kurulu Üyesi

1981 yılı Ankara doğumlu ve 1999 yılı Pertevniyal Lisesi mezunudur. Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 2003 yılında mezun olmuştur. İş hayatında dış cephe prekast poliüretan yapı ürünleri imalatçı firma ve mimarlık bürosu işletmecisi olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve 2 kız çocuğu annesidir.